Verkeersongevallen hebben een grote impact op onze maatschappij, zowel op menselijk als economisch vlak. Rijden onder invloed van alcohol, drugs en geneesmiddelen blijven enkele van de belangrijkste oorzaken van verkeersongevallen. Zij zijn eveneens een belangrijke factor voor de ernst ervan.
De strijd tegen het rijden onder invloed van deze middelen kan levens redden. Sensibiliseren is de eerste stap om het verkeersongevallencijfer terug te dringen.
In deze opleiding overlopen we de procedures die voorzien zijn in de Wegverkeerswet, maar met een praktische toelichting en verwijzing naar rechtspraak.
Erkenning:
Deze bijscholing werd door de Vlaamse Overheid goedgekeurd als erkende bijscholing voor de rijschoollesgever, zoals voorzien in artikel 14 van het KB van 11/05/2004 en komt in aanmerking voor punt 3 (5 uur).
Alcohol
Drugs
Deze bijscholing werd door de Vlaamse Overheid goedgekeurd als erkende bijscholing voor de rijschoollesgever, zoals voorzien in artikel 14 van het KB van 11/05/2004 en komt in aanmerking voor punt 3 (5 uur).
Hieronder vind je de opleidingen in het open aanbod, waarop iedereen kan inschrijven.
Sessie | Locatie | Startdatum | |
---|---|---|---|
Sturen onder invloed - (punt 3) | Rijschool Topper A.M. (Brugge) | 15-06-2023 |
meer info
inschrijven nog 10 plaatsen |
Sturen onder invloed - (punt 3) | Rijschool Vlaamse Ardennen Ronse (Ronse) | 09-11-2023 |
meer info
inschrijven nog 12 plaatsen |
Uitgebreide toelichting over alcohol & drugs en bijhorende procedure (wetgeving en visie van de rechtbank).
Prima zoals het is > duidelijk en in mensentaal uitgelegd
Prima bijscholing
Verhelderend - goede herhaling van - psychonefrostoffen vanuit de wegcode
Aanrader voor rijlesgevers
Zeer interssant
Zeldrame boeiende opleiding
Zeer interessante opleiding die me veel inzicht heeft gegeven.
Alles ok.
TKM up to date.
Zeer boeiende en leerrijke uitéénzetting! Francis bracht dit schitterend over.
Wij contacteren je zodra er nieuwe sessies zijn.
Het is mogelijk om als bedrijf of organisatie deze opleiding incompany te organiseren.